
Туристичний легкий складний стілець Chair For Outdoor Grey
- Готово до відправки
- Код: 260455
1 249 ₴
999 ₴
-20%
+380 (95) 765-81-96
- +380 (67) 177-92-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець розкладний Chair For Outdoor Grey — дуже легке та компактне крісло, яке стане незамінним супутником кожного мандрівника та шанувальника відпочинку на природі. Модель складається з легкого сталевого каркаса та сидіння з міцного текстилю із сітчастими вставками для вентиляції в спекотну пору року. Швидкозбірна конструкція дає змогу якнайшвидше зібрати готове крісло.
Модель ідеально підійде для туристів, які віддають перевагу відпочинку без нічого, оскільки габарити в складеному вигляді дають змогу носити стілець прикріпленим до рюкзака, а невелика вага не обтяжить плечі мандрівника. Також модель може бути використана як додаткові меблі вдома або на дачі.
Стілець має пластикові накладки на ніжках, які роблять його стійкішим і обладнаний сітчастою кишенею для зберігання необхідних дрібниць. Для зручності зберігання і транспортування модель комплектується чохлом із текстилю.
Назва: стільці для кемпінгу
Матеріал: тканина Оксфорд високої щільності + потовщена сталь
Вага: приблизно 1,4 кг
Максимальне навантаження: 130 кг.
Розмір:
Стілець: приблизно 54 см x 35 см x 68 см
Сумка для зберігання: приблизно 35 см * 10 см/
Комплектація:
1 стілець
1 сумка для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Синевир |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 54 мм |
| Глибина стільця | 35 мм |
| Висота сидіння стільця | 68 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 68 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 999 ₴




